+38 044 383 93 24
+38 097 187 14 98
Заказать звонок
Главное меню

Зварювальник в Польщі, вакансії

Заказать бесплатную консультацию

Робота зварювальником у Польщі


Польща – високорозвинена європейська країна. Але одна з головних проблем польських роботодавців – відсутність кваліфікованих кадрів з технічних спеціальностей. Саме тому вони запрошують на роботу спеціалістів із України. У зварювальників в Польщі зарплата одна з найвищих.


Відкрита вакансія (необхідно 10 робітників): робота зварювальником у Польщі для спеціалістів із України. Необхідні зварювальники 141 + 111(аргон,електрод).

Для отримання роботи необхідно:

  • мати відповідну кваліфікацію;
  • середньо-спеціальну освіту;
  • досвід роботи з аргоном, електродом, чорними металами, нержавіючою сталлю;
  • вік – до 55 років.

Роботодавець пропонує комфортні умови праці. З робітниками підписується офіційний договір про працевлаштування (Умова о дзєло, Умова зледеніє). Термін дії контракту співпадає с терміном дії робочої візи – від півроку (180 або 360 діб).

Серед переваг даної вакансії – короткий випробувальний термін – всього три робочих дні. Разом із тим, роботодавець пропонує високий рівень заробітної плати. В місяць можна заробляти від 1200 євро на пластикову карту.


Працедавець компенсує всі поточні витрати, тому майже увесь заробіток можна відкладати. Оплачуються витрати на дорогу до місця роботи щодня. Забезпечується проживання на території Польщі за рахунок працедавця. Умови житла комфортні, є гаряча вода, необхідні електроприлади побутового використання. Забезпечуються соціальні гарантії – обов’язкове медичне страхування, оформлене за всіма правилами.


Умови роботи комфортні. Обов’язки: зварювання металоконструкцій, труб. Необхідно якісно виконувати зварювальні шви:

  • корінь – методом ТІГ-141;
  • лицевий - MMA – 111 без обороту.

Робочий день – з 7 ранку до 5 вечора. Можна відвідувати їдальню на роботі. Харчування – власним коштом. Робота в місті Бидгоші.

Забронировать


×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

  or   Регистрация

Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×