+38 044 383 93 24
+38 097 187 14 98
Заказать звонок
Главное меню

Робота на заводі пластикових вікон у Польщі

robota-na-zavod-plastikovih-vkon-u-polshch

Заказать бесплатную консультацию

Робота на заводі у Польщі


Для всіх бажаючих польське місто Бидгоч пропонує роботу на заводі. Навіть якщо у вас немає спеціальної освіти, досвіду роботи, ви можете влаштуватись на роботу на заводі пластикових вікон у Польщі.

Повнолітніх чоловіків та жінок (18-50 років) запрошуємо на роботу на фабриці. Умови працевлаштування вигідні та зручні. Роботодавець забезпечує працівників житлом. Серед вимог – лише уважність, відповідальність, добра фізична форма.

Роботодавець забезпечує офіційне працевлаштування, допомагає з відкриттям робочої візи. Заробіток – 12 злотих в годину. Податки роботодавець повертає в кінці року. Можна обрати зручний графік: с 6 ранку до 6 вечора або з 6 вечора до 6 ранку. 1 або 2 вихідний на тиждень, неділя – обов’язково вихідний, субота буває робочою. За пропущений робочий день вираховуються кошти із заробітної плати.

Робота на заводі в Польщі в місті Бидгочі – вигідне співробітництво для українців. Це не лише можливість набратись досвіду, навчитись новому, але й шанс спробувати пожити в іншій країні, доторкнутись до життя в одній з найуспішніших країн Східної Європи.

Забронировать


×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

  or   Регистрация

Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×