Все про безвіз

Все про безвіз
06-07-2017 07:07:45

Як вже відомо, 6 квітня більшістю голосів Європарламенту підтримано безвізовий режим для України.

Звісно, перш ніж це все запрацює, пройде деякий час. Але при найбільш сприятливих умовах, з червня почнуться відчутні зміни.

Які переваги ми отримаємо від безвізового режиму? Щоб відповісти на це питання ми підготували перелік основних можливостей які дає це нововведення.

Що вам знадобиться

– біометричний закордонний паспорт;
– певна кількість коштів (виписка з банківського рахунку чи готівка, у кількості не менш 50 доларів на добу перебування);
– документи що засвідчують мету поїздки чи місце проживання (офіційні запрошення чи бронювання готелю);
– медична страховка;
– автоцивілка (якщо подорожуєте на власному авто);
– наявність зворотного квитка.

Іноді ці документи прикордонники європейських країн перевіряють і зараз, попри наявність візи.

Закордонні паспорти старого зразка (без біометричного чипа) діють при наявності чинної шенгенської візи.

Виходячи з досвіду інших країн, які вже отримали безвізовий режим, можна впевнено сказати, що документів доведеться мати дещо більше. Проте, при виконанні всіх необхідних умов, шанси отримати відмову на кордоні досить малі. На прикладі Молдови, у перший рік безвізу, лише двом відсоткам громадян було відмовлено при перетинанні кордону.

Коли можуть відмовити

У прикордонників є всі повноваження щоб не пускати до своєї країни, якщо є наступні підстави:

– людина має при собі (або на рахунку) недостатньо коштів;
– немає документів, які засвідчують мету поїздки чи бронювання готелю;
– людина потрапила до «чорного списку» і тепер не має права відвідувати дану країну.


У які країни можна поїхати

– всі діючі члени Європейського союзу;
– учасники шенгенської зони – Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн та Швейцарія.

Обмеження за часом перебування – не більше ніж 90 днів на кожні півроку. Метою поїздки може бути туристичні, сімейні та бізнес цілі, а також навчання та ділові поїздки для участі у різних заходах.

Якщо планується більш довготривале навчання, то доведеться отримувати візу на відповідний термін.

Безвіз не поширюється на українців, які планують працювати у країнах ЄС. Для цього потрібно отримати робочу візу.

Як будуть розвиватись події

Тепер це питання повинно бути затверджене у Комітеті постійних представників (COREPER) – 26 квітня. А потім все це буде ухвалюватись Радою міністрів Європейського союзу.

Коли буде пройдено цей шлях, документ, що підтверджує безвіз, ухвалять та опублікують в офіційному журналі Європейського союзу.

Через двадцять днів після публікації почне працювати й сам безвізовий режим (це відбудеться приблизно у середині червня).

Получи работу уже через неделю!

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в течении 15 минут

Отзывы клиентов

Отзыв Дениса о работе в Чехии

Отзыв Марины о работе в Польше

Отзыв Дениса с Нидерландов

Блогер о сотрудничестве с BVS Rabota

Отзыв Николая

Возврат средств Богдау

Отзыв Сергея о работе в Израиле

Отзыв Снежаны

Отзыв Владимира

Отзыв Снежаны

На своем примере заключили договор с компанией, № 35/18, в договоре указаны все риски, всё предусмотрено и ясно. Можешь подписывать можешь нет. Да, могут быть задержки, форс мажоры, это же черт возьми работа в других странах. Ключевое слово "Работа", не отдых, не товар а работа. Она по природе не может нравится всем. Мы довольны сотрудничеством.

17.09.2021

Був працевлаштований в Ізраілю. Були складності з проходженням границі але все пройшло добре. Працював спочатку в ресторані, потім в готелі. Чистими на руки отримував 2000 дол. в міс.

17.09.2021

Уехал с помощью фирмы BVS на работу в Чехию. Работаю, зп в районе -1000$, претензий нет. Проживание бесплатно. Еще раньше летел в Израиль, но не пропустили на границе.

17.09.2021

Робота попалась неважка і багатооплачена... Працював спочатку на мясному комбінаті, потім на металургійному заводі де зароблям 1600 дол. в місяць Дуже задоволений... Зараз буду їхати ще раз. Дякую!!!

17.09.2021

Відкривав візу для поїздки в Іспанію все супер! Візу відкрили за 3 тижні. Питань не задавали. Компанія підтримувала Велике дякую вашій компанії.

17.09.2021

Открывал рабочую визу в Польшу, делал это первый раз, сразу же открыли на год. Еще и цена смешная у них. Спасибо вашей компании. Всем рекомендую порядочные ребята.

17.09.2021

Всем привет. Ехал через bvs-rabota в Египет - аниматором. Все что обещали выполнили. Немного хуже условия проживание чем обещали, но за то питание на высоте. Поработали и отдохнули. Спасибо ребята

17.09.2021

Хочу поблагодарить вас за помощь в открытии визы, хотя первый раз получила отказ, но потом с новыми документами получила визу. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество с вами. Спасибо.

17.09.2021

Работа на дорогах очень понравилась. Платили достаточно и вовремя. На руки получалось больше 1300 евро. Работал под Ополе Ехал дважды туда. Советую Спасибо за то что вы есть!!!

17.09.2021

Працювала покоївкою в Польші. Дуже сподобалось, правда трохи маловато платили:) Але поїхала туди другий раз і платили вже достатньо. Дякую.

17.09.2021