Важливість розуміння маржинальності у проектах та ключові аспекти розрахунку

Важливість розуміння маржинальності у проектах та ключові аспекти розрахунку
16-01-2024 14:01:24

Ключові аспекти розрахунку маржинальності у проектах

Маржинальність у проектах — це дослідження вигод від діяльності порівняно з витратами у певному виді діяльності. Компанії використовують інструмент для прийняття рішень щодо збільшення потенційних прибутків. Маржинальність означає зосередженість на вартості або отриманні вигоди від роботи підрозділу чи окремої особи. Підприємство може витратитися на придбанні обладнання або збагатитися шляхом наймання працівника. У бізнесі розрахунок маржі дозволяє переконатися, що пропозиція відповідає попиту клієнтів на продукцію або керівництво раціонально використовує ресурси. 

Фактори впливу на маржинальність проектів

Ось які чинники визначають прибутковість:

  1. Витрати на виробництво та обслуговування. Дозволяють виміряти стабільність бізнесу, встановити розмір відсоткових ставок, які фінансові установи стягують з підприємства у разі оформлення кредиту.
  2. Змінні та постійні витрати. Перший тип залежить від обсягу виробництва, а до другого належать витрати, що залишаються незмінними. 
  3. Вплив конкуренції на маржинальність. Що більш конкурентноспроможним є бізнес, то вищий рівень доходів він має. 
  4. Ефективність використання ресурсів. Маржа визначається правильністю розподілу завдань між працівниками, фінансів.

Маржинальність визначається зовнішніми та внутрішніми факторами.

Розрахунок маржинальності

Валова рентабельність виражається у відсотках. Щоб його розрахувати, необхідно відняти собівартість проданих товарів від виручки компанії. Цей показник відомий як валовий прибуток підприємства. Необхідно розділити отриману цифру на загальний дохід і помножити на 100, щоб отримати валову маржу.

Чистий прибуток розраховується шляхом вирахування всіх витрат компанії із загального доходу. Результатом розрахунку прибутку є відсоток. Валова маржа передбачає вимірювання прибутку компанії порівняно з її доходами у відсотках. Більший валовий прибуток означає, що бізнес зберігає більше капіталу. Зазначений показник в аналізі допомагає скоротити витрати на робочу силу або знайти дешевших постачальників.

Використання технологій для аналізу маржинальності 

Власники бізнесу застосовують:

  1. Програмні рішення.
  2. Автоматизацію процесів розрахунку.
  3. Візуалізацію даних для кращого розуміння.

Сучасні технології дозволяють порівняти вигоди і витрати, отримані від діяльності. 

Чому маржинальність важлива для успішності проектів

Оцінка співвідношення вигоди та витрат впливає на прийняття рішень в економіці. Інформація спонукає змінити ціну або специфіку виробництва, впливає на діяльність компанії загалом. Аналіз маржинальності — фактичний показник прибутку, який може суперечити очікуванням. Спираючись на інформацію, компанія розробляє стратегію інвестування, поки дохід не дорівнюватиме витратам на виробництво. 

Маржинальний аналіз також можна застосувати в ситуації, коли інвестор стикається з кількома потенційними напрямками для внесення коштів для розвитку проекту, але ресурсів вистачає лише для однієї. За допомогою аналізу інвестор порівнює витрати та вигоди від обох інвестицій, щоб визначити варіант із найвищим потенціалом доходу.

Резюме

Важливість маржинальності полягає у можливості дослідити, наскільки вигідною є діяльність підприємства. Використання новітніх методів аналізу — програмних рішень, автоматизації, візуалізації — дозволяє змінити ціну, внести новий товар чи послугу, скоротити витрати, найняти нового працівника, тобто покращити показники.

Получи работу уже через неделю!

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в течении 15 минут

Отзывы клиентов

Отзыв Дениса о работе в Чехии

Отзыв Марины о работе в Польше

Отзыв Дениса с Нидерландов

Блогер о сотрудничестве с BVS Rabota

Отзыв Николая

Возврат средств Богдау

Отзыв Сергея о работе в Израиле

Отзыв Снежаны

Отзыв Владимира

Отзыв Снежаны

На своем примере заключили договор с компанией, № 35/18, в договоре указаны все риски, всё предусмотрено и ясно. Можешь подписывать можешь нет. Да, могут быть задержки, форс мажоры, это же черт возьми работа в других странах. Ключевое слово "Работа", не отдых, не товар а работа. Она по природе не может нравится всем. Мы довольны сотрудничеством.

17.09.2021

Був працевлаштований в Ізраілю. Були складності з проходженням границі але все пройшло добре. Працював спочатку в ресторані, потім в готелі. Чистими на руки отримував 2000 дол. в міс.

17.09.2021

Уехал с помощью фирмы BVS на работу в Чехию. Работаю, зп в районе -1000$, претензий нет. Проживание бесплатно. Еще раньше летел в Израиль, но не пропустили на границе.

17.09.2021

Робота попалась неважка і багатооплачена... Працював спочатку на мясному комбінаті, потім на металургійному заводі де зароблям 1600 дол. в місяць Дуже задоволений... Зараз буду їхати ще раз. Дякую!!!

17.09.2021

Відкривав візу для поїздки в Іспанію все супер! Візу відкрили за 3 тижні. Питань не задавали. Компанія підтримувала Велике дякую вашій компанії.

17.09.2021

Открывал рабочую визу в Польшу, делал это первый раз, сразу же открыли на год. Еще и цена смешная у них. Спасибо вашей компании. Всем рекомендую порядочные ребята.

17.09.2021

Всем привет. Ехал через bvs-rabota в Египет - аниматором. Все что обещали выполнили. Немного хуже условия проживание чем обещали, но за то питание на высоте. Поработали и отдохнули. Спасибо ребята

17.09.2021

Хочу поблагодарить вас за помощь в открытии визы, хотя первый раз получила отказ, но потом с новыми документами получила визу. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество с вами. Спасибо.

17.09.2021

Работа на дорогах очень понравилась. Платили достаточно и вовремя. На руки получалось больше 1300 евро. Работал под Ополе Ехал дважды туда. Советую Спасибо за то что вы есть!!!

17.09.2021

Працювала покоївкою в Польші. Дуже сподобалось, правда трохи маловато платили:) Але поїхала туди другий раз і платили вже достатньо. Дякую.

17.09.2021